Поліція Закарпаття проводить рейди з виявлення сумнівної піротехніки

На період Новорічних свят на території Закарпатської області поліція проводить профілактичні заходи, спрямовані на недопущення травмування громадян під час використання піротехнічних засобів. З початку тижня посилено такі відпрацювання.

Для перевірки ринків, магазинів та інших місць можливої реалізації населенню піротехнічної продукції та феєрверків, у кожному відділі та відділенні поліції області створено відповідні робочі рейдові групи з числа працівників дозвільної системи, дільничних офіцерів поліції, груп швидкого реагування. Самі перевірки дотримання правил реалізації піротехнічних засобів проводяться в краї щодня.

Нагадаємо, що за порушення порядку реалізації піротехніки законом передбачено відповідальність. Зокрема, ст.195-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення за порушення порядку виробництва, зберігання, перевезення, торгівлі та використання піротехнічних засобів передбачає штраф від 35 до 60 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією самих піротехнічних засобів.

Також правоохоронці звертаються до громадян з проханням дотримуватись правил безпеки при поводженні з піротехнікою. Поліція закликає відмовлятися від небезпечних розваг, не використовувати петарди та салюти в стані алкогольного сп’яніння, не давати їх неповнолітнім. Правоохоронці звертають особливу увагу на те, що до всіх піротехнічних товарів повинна бути точна інструкція, якої слід дотримуватися, якщо такої немає – не використовувати їх.

Відповідні відпрацювання місць реалізації піротехнічних засобів у краї тривають.

Відділ комунікації поліції Закарпатської області