Пограбовано помешкання депутата Мукачівської міськради Роберта Іванча

Пограбовано помешкання депутата Мукачівської міськради Роберта Іванча

Про це Голова постійної депутатської комісії з питань законності, регламенту, депутатської етики, оборонної роботи та надзвичайних ситуацій Мукачівської міської ради Роберт Іванчо повідомив у соціальній мережі Фейсбук. Наводчиками на своє помешкання депутат від “Єдиного Центру”  вважає “активістів” Сергія Носалюка, Лору Приходько (Лариса Ступак) та Володимира Мерцина.

Володимир Мерцин відкинув свою причетність до злочину і вимагає публічних вибачень та пропонує Роберту Іванчо добровільно скласти обов’язки Голови постійної депутатської комісії з питань законності, регламенту, депутатської етики, оборонної роботи та надзвичайних ситуацій Мукачівської міської ради.

1. Депутату Мукачівської міськради від від Закарпатська обласна організація політичної партії “Єдиний Центр” Роберт Иванчо (РобертІванчо) публічно вибачитись за безпідставні звинувачення конкретних осіб, в тому числі Владимир Мерцин (Володимир Мерцин) .
2. Особа, яка обрана громадою Мукачева представляти її інтереси і контролювати питання дотримання законності в місті, після таких заяв, повинна добровільно скласти обов’язки Голови постійної депутатської комісії з питань законності, регламенту, депутатської етики, оборонної роботи та надзвичайних ситуацій Мукачівської міської ради.
3. Політична сила «Єдиний центр» Мукачева, домінуюча у Мукачівська міська рада, повинна висловити свою позицію з приводу публічних заяв свого однопартійця Роберт Иванчо (Роберт Іванчо). В разі відсутності публічної оцінки партійного осередку «Єдиний центр» Мукачева, буде вважатися таке зневажливе і зверхнє відношення до електорату Мукачева позицією всієї політичної сили.”

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *