Погорєлов боїться яєць Щадея

погорєловСьогодні під час сесії Ужгородської міської ради знову було підняте питання про визначення місця перебування журналістів та присутніх на засіданнях міської ради мешканців – на балконі. Крім того, мер Ужгорода ще й озвучив пропозицію про необхідність акредитації журналістів напередодні сесій, якщо вони хочуть бути на них присутніми. Відповідні питання міський голова Віктор Погорєлов  на завершення сесії навіть поставив на голосування.

Ймовірно, причиною для такого кроку стала сутичка перед початком засідання міськради: мешканців з Корзо, 11, які прийшли на сесію протестувати проти надання дозволу на забудову їхнього під’їзду, не хотіли пускати у сесійну залу. Депутат міської ради Василь Гнатків намагався їх провести у залу, бо ж засідання міської ради, як відомо, є відкритими.  Зрештою, після незначної «штовханини» у коридорі, мешканці Корзо, 11 таки на засідання були допущені

Але от наприкінці засідання, коли всі інші проекти рішень вже були розглянуті, міський голова Віктор Погорєлов виніс на голосування питання щодо перебування під час сесії журналістів і присутніх громадян на балконі. Крім того, зазначив, що журналістам, згідно із цією пропозицією, доведеться на майбутнє акредитуватись, щоб потрапити на сесію. На зауваження опозиційних депутатів, що засідання міськради є відкритими, і місця вистачає всім, мер відповів: «Звідки я знаю, а може, ви захочете у залі влаштувати бійку або от прийдете на сесію з гранатою!» 

Як відомо,   після Помаранчевої революції Віктор Погорєлов постраждав від “яєчної” атаки громадського активіста Віктора Щадея. Зараз Щадей є депутатом Ужгородської міськради.

За матеріалами Закарпаття онлайн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *