Подробиці вилучення “крутого” BMW X5 на Чопській митниці (фото)

Це вже другий випадок за останні кілька днів. Вчора Головне управління Міндоходів повідомляло, що працівниками Чопської митниці Міндоходів у митному пункті пропуску «Дяково» припинено спробу громадянина Казахстану перемістити через митний кордон України легковий автомобіль марки «BMW X6 XDRIVE35I» 2009 року випуску з порушенням митного законодавства, надавши інспекторам неправдиві відомості щодо ідентифікаційного номера кузова транспортного засобу.
бмв
В цьому випадку громадянин Словаччини слідував на «BMW Х5 XDRIVE35d» зі Словацької Республіки до України. Для перетину українського кордону він обрав пункт пропуску «Ужгород» Чопської митниці Міндоходів.
Як підставу для переміщення автомобіля через митний  кордон, словак подав органу доходів і зборів свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу. Однак, у працівників Чопської митниці Міндоходів виникла підозра щодо цілісності ідентифікаційного номерного позначення кузова, а саме можливого внесення до нього механічних змін.
У відповідності до статті 327 Митного кодексу України, до митного контролю вказаного автомобіля було залучено експерта. В ході митного огляду експертиза виявила втручання в ідентифікаційне номерне позначення кузова та встановила, що першочергове номерне позначення було видалено і на його місце нанесено інше.
Таким чином, громадянин Словаччини намагався перемістити через кордон України «BMW» моделі «Х5 хDrive35d», з приховуванням від митного контролю, шляхом подання органу доходів і зборів як підстави для його переміщення документів, що містять неправдиві відомості і є підставою для переміщення іншого автомобіля. Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбаченого ч.1 статтею 483 Митного кодексу України, тож, на підставі статті 511 цього кодексу, безпосередній предмет порушення тимчасово вилучено.
Інформує Головне управління Міндоходів у Закарпатській області

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ


РЕКЛАМА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.