Податківець-хабарник із Закарпаття може сісти на 5 років

грошіКримінальне провадження, щодо податківця затриманого при одержанні 5 тис. грн. неправомірної вигоди направлено до суду.

Слідчим відділом прокуратури Закарпатської області завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні, розпочатому за фактом отримання 5 000 грн. неправомірної вигоди податковим інспектором ГУ Міндоходів в Закарпатській області. 

Як повідомив, Василь Юсип,   слідчий в особливо важливих справах   слідчого відділу прокуратури Закарпатської області: «Досудовим розслідуванням встановлено, що посадовець запевнив жінку – підприємця, в тому що він, за 5000 грн., з використанням свого службового становища, вплине на свого колегу – ревізора, при складанні ним відповідного акту під час проведення документальної перевірки у підприємиці».

Обвинувальний акт, щодо колишнього посадовця, у вчиненні ним злочину, передбаченого   ч.2   ст.369-2 КК України (тобто зловживання впливом, кваліфікуючими ознаками якого є одержання неправомірної вигоди за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання   функцій держави) направлено до Ужгородського міськрайонного суду для розгляду по суті.

Довідково: 
Санкція ч. 2 ст. 369-2 КК України передбачає покарання у вигляді штрафу від семисот п’ятдесяти до однієї тисячі п’ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавлення волі на строк від двох до п’яти років, зі спеціальною конфіскацією.

За матеріалами прес-служби прокуратури області

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *