Поблизу кордону зі Словаччиною на Закарпатті затримали велику групу нелегалів

Поблизу кордону зі Словаччиною на Закарпатті затримали велику групу нелегалів

Вчора ввечері прикордонники Чопського загону затримали поблизу села Оноківці Ужгородського району семеро невідомих, що намагалися дістатися Словаччини у незаконний спосіб.

Про можливу появу чужинців у прикордонні правоохоронців сповістив сигналізаційний комплекс. Під час перевірки району спрацювання прикордонний наряд виявив поблизу загороджувального паркану рукавицю. Ділянку кордону поблизу місця виявлення рукавички перекрили додатковими нарядами та розпочали пошуки ймовірних правопорушників.

Спершу прикордонники помітили у лісі жінку. Правоохоронці затримали невідому, проте пошуки не припинили. Неподалік місця виявлення правопорушниці невдовзі виявили ще шістьох іноземців. Усі назвалися громадянами Індії. Затримані мали при собі посвідки на тимчасове проживання в Україні, деякі з них були давно протерміновані.

З метою притягнення до адміністративної відповідальності та з’ясування обставин правопорушення, іноземців доставили у прикордонний підрозділ. Після встановлення особи їх притягнуть до відповідальності за ч.2 ст.204-1 КУпАП «Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України». Подальшу долю нелегалів вирішить суд.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *