Півтисячі ужгородських студентів просять Квіта не позбавляти їх гуртожитку (ДОКУМЕНТ)

549 студентів Ужгородського торгово-економічного коледжу та Ужгородського торгівельно-економічного інституту Київського національного торгово-економічного університету просять їх не позбавляти їх можливості проживання у гуртожитку, який за лобіювання колишнього в.о. Ужгородського міського голови Віктора Щадея та керуючого справами УМР Олександра Волосянського намагаються забрати на баланс міськради.

Як відомо, 7 листопада 2014 року, представники сімей міліціянтів, сбушників, податківців пікетували сесію Ужгородської міської ради з вимогою передати  у комунальну власність міста частини гуртожитку по вул. Декабристів, 39. Гуртожиток відноситься до Київського торговельно-економічного університету (м. Київ) та знаходиться на балансі Ужгородського комерційного технікуму Міністерства освіти та науки України, є державною власністю.

 

Вказані особи поселялись у студентський гуртожиток тимчасово на прохання керівництва правоохоронних органів. Багато з поселенців отримали службові квартири, купили та побудували власну нерухомість. У їхніх пенатах тепер живуть діти, окремі здають приміщення у оренду не маючи на те ніякого права.

Студенти в той час туляться на шостому поверсі гуртожитку проживаючи по 10-12 чоловік у кімнаті.

Питаннє лобійоване тандемом Щадей-Волосянський  пройшло на сесії Ужгородської міськради 46-ти голосами.

зверн.студ.549

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *