Півтора місяці на Ужгородщині та Мукачівщині триватимуть відключення електропостачання

електрика-відключенняСьогодні ПАТ «Закарпатяобленерго» повідомило про те, що на Закарпатті спеціалісти Державного підприємства НЕК «Укренерго» проводитимуть роботи з реконструкції ПЛ-400 кВ «Мукачево-Капушани» (повітряна лінія знаходиться на балансі ДП «НЕК «Укренерго»).

Ремонтні роботи триватимуть у період з 01.08.2016 р. до 14.09.2016 р.

Як інформує прес-служба товариства, ДП «НЕК «Укренерго» звернулося до ПАТ «Закарпаттяобленерго» з проханням на період проведення робіт почергово знеструмлювати лінії товариства, що проходять паралельно з вищевказаною ПЛ-400 кВ для безпечного виконання робіт.

У зв’язку з цим повідомляємо про можливі відключення електропостачання в окремих населених пунктах Ужгородського та Мукачівського районів.

Уточнену інформацію щодо місць проведення ремонтних робіт та термінів відключення споживачі можуть дізнатися, звернувшись до кол-центру товариства за номером 0-800-50-16-20 (безкоштовно з мобільних та стаціонарних телефонів на території області) або на сайті товариства www.energo.uz.ua в розділі планові відключення. Кол-центр працює цілодобово.

“Дякуємо за розуміння та співпрацю”, – наголошує прес-служба ПАТ «Закарпаттяобленерго».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *