Піротехніки вилучили і знищили міни, знайдені мешканцями Ужгородщини та Берегова

Піротехніки вилучили і знищили міни, знайдені мешканцями Ужгородщини та Берегова

Першого квітня групою піротехнічних робіт Аварійно-рятувального загону спеціального призначення Управління ДСНС у Закарпатській області вилучено та знищено чергові небезпечні відголоски Другої світової війни. Цього разу це були дві міни – мінометна та протитанкова.

На першу натрапив місцевий фермер, коли обробляв сільгоспугіддя, що в с. Сторожниця Ужгородського району. Про це до Служби порятунку “101” повідомили 1 квітня о 10:30. На місці події надзвичайники ідентифікували боєприпас як мінометну міну калібром 82 мм, яку о 14:00 знищили на спеціальному полігоні в с. Оріховиця.

А о 13:55 до ДСНС Закарпаття чергова інформація про виявлення ВНП надійшла з м. Берегова. На території окремого хутора один із місцевих мешканців, проводячи земляні роботи, натрапив на підозрілий предмет. О 17:35 піротехніки вилучили та знищили його шляхом контрольованого вибуху у спеціально визначеному місці. Небезпечною знахідкою виявилася протитанкова міна.

В обидвох випадках піротехніки обстежили довколишню територію: більше ВНП не було виявлено.

З огляду на те, що останнім часом почастішали випадки знаходження вибухонебезпечних предметів, Управління ДСНС України у Закарпатській області застерігає громадян бути обережними при проведенні земляних робіт або прогулянці в лісі, адже будь-якої миті людина може натрапити на відголоски війни. Якщо це сталося, не слід чіпати підозрілий металічний предмет і переміщувати його в інше місце. Категорично забороняється пробувати самостійно знешкодити вибуховий пристрій. Натомість треба позначити місце знахідки й повідомити про це органи влади, місцевого самоврядування, поліцію або зателефонувати до служби порятунку за номером “101”, інформує У ДСНС України у Закарпатській області.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *