Підзорюваного у наркоторгівлі ужгородця суд залишив під вартою

Підзорюваного у наркоторгівлі ужгородця суд залишив під вартою

Закарпатським апеляційним судом частково задоволено апеляційну скаргу прокуратури області стосовно ужгородця, гр. Ф., затриманого 17 вересня 2019 р. у ході спецоперації за підозрою у наркоторгівлі.

Відповідно до проголошеного у суді рішення, колегією суддів Закарпатського апеляційного суду скасовано діючий запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з можливістю внесення близько 144 тис грн застави та обрано новий, у вигляді тримання під вартою з можливістю внесення застави у розмірі 300 прожиткових мінімумів для працездатних осіб, що складає близько 570 тис грн.

У судовому засіданні прокурором наголошено на тяжкості інкримінованого злочину та суспільній небезпеці, яку він становить. Крім того, прокурор просив врахувати те, що підозрюваний є обвинуваченим у двох інших, аналогічних кримінальних провадженнях, які наразі слухаються у судах. Тривалий час судові засідання у цих справах не проводились у зв’язку із неявкою одного із обвинувачених – гр. Т., без участі якого, розгляд справи є неможливим.

Наразі вказаний закарпатець оголошений у розшук, оскільки здобуто підтвердження його виїзду за межі території України і відповідно, слухання справи щодо інших учасників уже продовжаться у рамках окремої виділеної справи.

На наступних судових засіданнях у цих справах, які відбудуться 16 жовтня в Ужгородському міськрайонному суді та 21 жовтня у Мукачівському міськрайонному суді, прокуратура ініціюватиме питання звернення застави у дохід держави та зміну запобіжного заходу обвинуваченому на тримання під вартою.

Довідково:

Нагадаємо, 17 вересня 2019 року, процесуальними прокурорами прокуратури Закарпатської області спільно із співробітниками УСБУ в Закарпатській області та ГУНП в Закарпатській області викрито та затримано дев’ятьох закарпатців, які підозрюються у незаконному зберіганні і збуті наркотичних та психотропних речовини на території Тячівського, Ужгородського та Мукачівського районів. Наразі у вказаному кримінальному провадженні триває досудове розслідування.

Пресслужба прокуратури Закарпатської області

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *