Watsons UA

Підполковник із Ужгорода розробляє систему військово-патріотичного виховання в Збройних Силах України

Підполковник із Ужгорода розробляє систему військово-патріотичного виховання в Збройних Силах України

Підполковник Микола Журавльов, який навчається в Інституті державного військового управління (“генеральський факультет”) Національного університету оборони, обрав темою своєї магістерської роботи дуже важливий напрямок військово-патріотичного виховання в ЗСУ.

Тема дослідження називається “Обґрунтування рекомендацій щодо удосконалення  системи військово-патріотичного виховання в Збройних Силах України”.
Підполковник Микола Журавльов має на меті на підставі аналізу сутності, структури та завдань системи військово-патріотичного виховання в Україні, особливостей   його організації і здійснення у Збройних Силах України, вивчення нових керівних документів та сучасної практики проведення військово-патріотичного виховання у військових частинах і з’єднаннях в період АТО, визначити проблеми та обгрунтувати шляхи вдосконалення системи військово-патріотичного виховання в Збройних Силах України.

Основними питаннями які розглядатиме  військовий будуть:

1. Система військово-патріотичного виховання в Україні: засади, структура  завдання та особливості її проведення.

2. Особливості   та проблеми функціонування системи військово-патріотичного виховання в Збройних Силах України в період АТО

3. Напрями та  шляхи удосконалення системи військово-патріотичного виховання  у Збройних Силах України

Відповідно до поставленої мети в магістерській роботі буде вирішено  такі наукові завдання:

здійснити аналіз наукової розробки, методологічних основ та нормативно-правової бази військово-патріотичного виховання в Україні; розкрити особливості   та проблеми функціонування системи військово-патріотичного виховання в Збройних Силах України в період АТО; розробити рекомендації органам державного та війскового управління щодо підвищення ефективності військово-патріотичного виховання у Збройних Силах України.

Магістерська дисертація підполковника Миколи Журавльова пишеться на кафедрі морально-психологічного    забезпечення діяльності військ (сил)  (начальник полковник      Чорний В.С.)     під керівництвом    кандидата філософських наук, доцента Муляви В.Д .

До речі, ужгородський військовий є єдиним закарпатцем, який         на даний момент навчається у цьому престижному інституті.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *