Підозрюваного у хабарництві заступника мера Ужгорода Цапа вчергове відсторонили від посади (фото)

Підозрюваного у хабарництві заступника мера Ужгорода Цапа вчергове відсторонили від посади (фото)

На сьогоднішньому засіданні Ужгородського міськрайонного суду було задоволено клопотання прокуратури Закарпатської області про відсторонення першого заступника міського голови Іштвана Цапа від посади ще на два місяці, до 8 вересня 2017 року. Це вже четверте клопотання прокурорів з цього приводу. Сумарно Іштван Цап відсторонений від роботи вже на вісім місяців. Цікаво, що ні міський голова Ужгорода Богдан Андріїв, ні депутатський корпус міськради не роблять навіть спроб знайти заміни “гравцю”, який перебуває за межами майданчика. Очевидно це плата за мовчання про корупцію в органі місцевого самоврядування.

Як і на попередніх судових засіданнях, в залі були присутні учасники бойових дій в зоні АТО, які вирішили добитися виконання справедливого вироку у цій резонансній справі.

Нагадаємо, що І.Цап є підозрюваним у кримінальному провадженні за ч.3 ст.368 КК (отримання неправомірної вигоди службовою особою в особливо великих розмірах). 31 січня 2017 року рішенням Ужгородського міськрайонного суду посадовця відсторонили від виконання службових обов’язків до 30 березня 2017 року.

10 лютого рішенням Апеляційного суду Закарпатської області першому заступнику міського голови Ужгорода було обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою до 24 березня 2017 року, однак І.Цап вніс заставу у сумі 240 тисяч гривень.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *