Переможницею конкурсу «Кращий студент Закарпаття–2019» стала Альона Томащук з Ужгородського інституту культури і мистецтв

Переможницею конкурсу «Кращий студент Закарпаття–2019» стала Альона Томащук з Ужгородського інституту культури і мистецтв

В обласному театрі ляльок «Бавка» відбувся щорічний конкурс «Кращий студент Закарпаття – 2019». Окрім цього звання, молодь ще й боролася за можливість представляти наш регіон на всеукраїнському змаганні.

Всього в конкурсі взяли участь 10 студентів з різних навчальних закладів, зокрема Ужгородського національного університету, Природничо-гуманітарного коледжу УжНУ, Ужгородського торговельно-економічного інституту КНТЕУ, Ужгородського інституту культури і мистецтв, Ужгородського музичного коледжу ім.Д.Є. Задора та Мукачівського державного університету.

Конкурс проводився в три етапи: відеопрезентація, діалог та шоу талантів. Відтак глядачі й судді познайомилися з учасниками та їх талантами.

Оцінювало учасників журі у складі: депутат Закарпатської облради Денис Ман, очільниця відділу молодіжної політики управління молоді та спорту Закарпатської облдержадміністрації Ірина Савченко, заступник міського голови Ужгорода Олександр Білак, директорка департаменту культури Закарпатської ОДА Оксана Бабунич та голова студради Закарпатської області Іван Сабадош. Котрі за результатами усіх конкурсів присудили перемогу Альоні Томащук, яка є студенткою Ужгородського інституту культури і мистецтв, пише Медіацентр УжНУ.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *