Перемотаний скотчем світлофор та небезпечна “зебра” шокують гостей Мукачева (ФОТО)

Про небезпеку для пішоходів Мукачева пише на своїй сторінці у мережі Фейсбук Олеся Габовда  (стилістика і орфографія збережені). Доводиться мені щодня їздити в інший район міста, а саме в “Паланок-Підгород”. Ще тиждень тому добираючись до “Підгорода” на громадському транспорті, не помічала небезпеку, яка чатує на містян та туристів. Пересівши на велосипед, якось все одразу “кинулось” в очі. Почну з віддаленої вулиці Тімірязєва.
1. На цій вулиці частково відсутній тротуар (десь він є, десь місцями зникає), мешканці ходять по дорозі, по якій гасає важкий транспорт АВЕ.
2. З вул.Тімірязєва є виїзд на вул.Чернишевського (тупікова вуличка з багатоповерхівками). Так от на виїзді з Чернишевського вирішили поставити знак переходу і намалювали пішохідний перехід(зебру), гарний такий, широкий… фарбу на нього не шкодували…Проїзджаючи повз нього мені і самій стало цікаво, чи можливо по ньому перейти дорогу на тротуар – не повірите, мені не вдалось. Інший кінець пішохідного переходу завершується ЯРКОМ(див. фото), щоб перейти на тротуар, потрібно пройти вздовж дороги декілька метрів (обійти ярок). Якщо мешканець іншого району…, не знаючи про ярок в темряві вирішить перейти по цій “зебрі”, він в кращому випадку отримає вивих…піде вздовж дороги-його може збити авто. Чи це безпека…?
Небезпечне перехрестя вулиць “Шенборн-Берегівська об’їздна-Зріні”…Це перехрестя щодня перетинає багато туристів на автобусах, велосипедах…йдуть пішки. Одного разу побачила, як туристи “тикали” пальцем на щось вище своєї голови – це були СВІТЛОФОРи… перемотані СКОТЧЕМ (див. фото). У такому вигляді вони знаходяться досить довго, місцеві не звертають увагу, а для туристів це напевне екзотика…Чому його не замінять (грошей нема?). Залишаючи у такому стані світлофор, наша влада наражає на небезпеку не тільки мешканців, а і гостей міста.
Андрій Балога, хочу ще звернути увагу на те, що на даному перехресті світлофори вже о 19 год.перестають працювати, що на мою думку, є неприпустимою помилкою… Переведіть їх у режим жовтого міготіння, хочаб на пару годин пізніше…Думаю, усім відомо, що там неодноразово траплялись ДТП зі смертельними наслідками. І прирівнювати світлофор на переході у два метри, з одностороннім рухом, що знаходиться в центрі, на розі вулиць Зріні-Пушкіна з перехрестям “Шенборн-Берегівська об’їздна -Зріні” не можна …

П.С. Андрій Балога, може краще відремонтувати місто Мукачево та зробити його безпечним, перед тим, як створювати багатофункціональний центр “Мукачево Сіті Центр”…?

зебра зебра2 світофор

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *