Перечинська влада та міліція пішли в народ

Днями в селі Зарічево Перечинського району було проведено День Законності та правопорядку.

 Відкрив нараду голова Перечинської райдержадміністрації Петро Грицик. Петро Васильович зазначив, що сьогодення потребує нових і дієвих рішень. Зважаючи на складну оперативну обстановку у центральній та східних районах України, влада та правоохоронні органи повинні діяти на випередження, спілкуватися з населенням, з’ясовувати наявність тих чи інших проблемних питань.

Від імені Закарпатського обласного відділення Українського фондуправоохоронних органів «Правозахист» звернувся до присутніх ІванМицька. Він обгрунтовав необхідність  проведення Днів законності та правопорядку у районі. Іван Іванович, на прикладі проведення першоготакого заходу в селі Тур’я Ремета, дав оцінку ефективності та доцільностіпроведення такої роботи та подякував за особливо активну участькерівництву району та райвідділу міліції. Адже, завдяки проведенійроз’яснювальній і профілактичній роботі встановлюються тісніші взаємозв’язків між владою і жителями Перечинського району, що веде  до політичної і економічної стабільності, а особливо до покращення стану законності і правопорядку.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Про стан криміногенної обстановки в селі Зарічево присутнім доповідали начальник дільничних інспекторів міліції Віталій Левинець, начальник сектору у справах дітей Михайло Пекар та виконуючий обов’язки начальника відділення державної автоінспекції Федір Гулей. Зокрема,  на території села проживає 38 осіб, які стоять на профілактичних обліках у райвідділі міліції. Тут проживають 33 власники вогнепальної зброї. З початку року на території села зареєстровано 76 звернень, із яких 17 внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Виявлено та задокументовано 20 адміністративних правопорушень, із яких 4 – насильство в сім’ї. Скоєно один злочин неповнолітнім. Притягнуто двох осіб до адміністративної відповідальності за неналежне виконання батьками обов’язків та одну особу за скоєння насильства в сім’ї відносно неповнолітнього.  Протягом року на території населеного пункту скоєно 16 порушень правил дорожнього руху, із них три водії керували транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння.

До слова був запрошений начальник Перечинського райвідділу міліції ВікторРебрей, який зазначив, що першочергове завдання міліції – забезпечити спокій і безпеку наших громадян. Та результат нашої роботи залежить, в першу чергу, від підтримки та співпраці з самими громадянами. Наявність діалогу між міліцією та населенням – необхідність, продиктована принципами людяності та моралі. Не потрібно мовчати, про всі свої проблеми, – зауважує Віктор Васильович, – говоріть  особисто мені. Я готовий всіх прийняти і вислухати. Тільки така спільна робота є результативною та приведе до бажаних результатів.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

Мирослава Пекар

Перечинський РВ УМВC


Telegram @trybuna - новини у смартфоні

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ


Telegram @trybuna - новини у смартфоні

РЕКЛАМА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.