Перечинщина – політ нормальний

 

Недивлячись на несприятливу кон’юктуру ринку підприємства Перечинського району успішно розвиваються.

У середу, 26 червня, голова обласної державної адміністрації Олександр Ледида з робочою поїздкою відвідав Перечинський район. У ході візиту очільник краю, зокрема, побував на лісохімічному комбінаті.

ледида2

Сьогодні на товаристві з додатковою відповідальністю «Перечинський лісохімічний комбінат» виробляють три основні види продукції – дерево-вугільну, карбомідоформальдегідні смоли і універсальний розчинник етилацетат, що використовується у виробництві фарб, побутової хімії.
На даний час на підприємстві працює близько семисот працівників. Понад дві сотні з них – молоді спеціалісти, протягом останнього року на лісохімкомбінат працевлаштовано більше 60 безробітних, із них молодь – 30 осіб.
– Ми тісно співпрацюємо із службою зайнятості нанесення, – розповідає директор підприємства Юрій Мальцев. – Так, завдяки співробітництву із Перечинським районним центром зайнятості щороку беремо на роботу і молодь з інтернат них закладів. А у 50-ти наших працівників лісохімкомбінат – перше робоче місце.

Охочих працювати на комбінаті вистачає, Так, Діана Монич, котра лише минулого влаштувалася на роботу, вже сьогодні – начальник відділу технічного контролю:

– У 2012 році закінчила хімічний факультет Ужгородського національно університету. Я магістр, за спеціальністю – викладач хімії. Після завершення навчання прийшла сюди влаштовуватися на роботу. Керівництво підприємства пішло мені назустріч, а вже за рік – я обіймаю керівну посаду.

– В середньому, близько тридцяти молодих спеціалістів, випускників училищ, вищих навчальних закладів щороку йдуть працювати на лісохімкомбінат. Можна говорити, що тут черга на працевлаштування, адже середня зарплата досить-таки достойна – понад 3100 гривень. Безумовно, позитивним є те, що підприємство постійно приймає на роботу і колишніх вихованців інтернатних закладів та надає їм гуртожиток. Це чудовий приклад реалізації завдань, котрі ставить Глава держави щодо забезпечення молоді першим робочим місцем, – резюмував Олександр Ледида.

Також цього дня керівник краю ознайомився з роботою систем водопостачання м. Перечин, побував на підстанції екстреної медичної допомоги та оглянув хід ремонтних робіт у Перечинській районній лікарні – вже за місяць у лікарні має бути завершений ремонт акушерсько-гінекологічного відділення.

ледида

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *