ПАТ “Закарпатгаз” рекомендує закарпатцям вчасно повідомити показання лічильників


ПАТ «Закарпатгаз» просить споживачів вчасно передати показання лічильників газу станом на 1 лютого. Найбільш зручним способом їх передачі є веб-сервіс «Особистий кабінет».Для відображення фактичного споживання природного газу в рахунку мешканцям Закарпатської області необхідно щомісяця, станом на 1-ше число, фіксувати показання приладів обліку та передавати їх до газорозподільної компанії до 5 числамісяця, наступного за звітним. Такий порядок обумовлений вимогами “Кодексу газорозподільних систем”, затвердженим Постановою НКРЕКП № 2494 від 30.09.2015 року.

Якщо споживач не передав показання лічильника, то обсяги спожитого за місяць енергоресурсу розраховує газорозподільне підприємство. В такому випадку споживач отримає рахунок на оплату з розрахунковими, а не фактичними обсягами спожитого природного газу.

Побутові споживачі мають можливість передати показання декількома способами, в тому числі і дистанційними:

  • через «Особистий кабінет», зареєструвавшись на сайті 104.ua;
  • за допомогою контакт-центру ПАТ «Закарпатгаз»: тел. (0312) 48-83-04 (щодня з 8:00 до 20:00);
  • електронною поштою: contact@zk.104.ua (вказавши у листі особовий рахунок та дату, на яку зафіксовані показання лічильника);
  • особисто звернувшись до оператора. 

Вчасне повідомлення фактичних показань лічильника буде вашою персональною гарантією економії часу, коректного обліку природного газу та суттєво зменшать кількість конфліктних ситуацій.

газ

Loading...