Партія «ЄЦ» розікрала й записала на свою рідню найпривабливіші об’єкти Закарпаття, – Москаль

Партія «ЄЦ»  розікрала й записала на свою рідню найпривабливіші об’єкти Закарпаття, – Москаль

У ремонті дороги «Довге – Липча», який розпочався цього року, немає жодної заслуги «ЄЦ» та її активістів, навпаки – роботи почалися всупереч діям цієї партії. Про це заявляє голова ОДА Геннадій Москаль.
– Нагадаю коротко історію питання, – наголошує Г.Москаль. – Восени минулого року під час робочої поїздки по Іршавському району я зустрічався з мешканцями Довгого й пообіцяв їм відремонтувати розбиту вщент дорогу від центра села в напрямку Хустського району. Тому що починати ремонт восени (як просили селяни), в сезон дощів і заморозків, – це викидати гроші на вітер. За цей час за моїм наполяганням була виготовлена проектно-кошторисна документація на ремонт дороги «Довге – Липча» з прокладанням суцільного асфальтного покриття, проведений тендер, за результатами якого встановлений переможець.
Цього року підрядник узявся за роботи, при чому ще до того, як отримав реальні гроші, тобто в борг. Перший транш коштів був виділений уже після початку робіт.

А тепер найважливіше – ремонт дороги фінансується за кошти «дорожнього експерименту», у який Закарпатська область була включена тільки цього року. Нагадую тим активістам і депутатам від «ЄЦ», котрі тепер поширюють заяви, начебто вони ініціювали ремонт дороги в Довгому й «змусили чиновників виконувати свої обов’язки»: керівник «ЄЦу» Віктор Балога з двома рідними братами стали єдиними нардепами від Закарпаття, котрі не проголосували за включення області в «дорожній експеримент». Вони не зробили нічого, щоб Закарпаття фінансувалося з «митних» коштів у 2016 році (перша редакція закону приймалася ще в 2015р.), а в 2016 зробили все, щоб область не включили в «дорожній експеримент» на 2017-й. Крім того, троє братів Балог за три роки не принесли області жодної копійки на соціально-економічний розвиток, тоді як інші депутати добилися виділення фінансування на десятки мільйонів гривень у тому числі на ремонт доріг на своїх мажоритарних округах.

Нагадую також, що с.Довге Іршавського району належить до мажоритарного округу Віктора Балоги, який є нардепом тут уже дві каденції. А обласний депутат від «ЄЦ» Петро Добромільський, котрий заявляє, що «контролює ремонт дороги», більше десяти років займав відповідальні посади в Іршавській райраді та РДА. Дорогу в Довгому не відновлювали з 1985 року, тобто більше 30 років, і обидва «обранці» від «ЄЦ» – народний Балога і обласний Добромільський – палець об пальцем не вдарили, щоб почати ремонт.

У зв’язку з ремонтом дороги в Довгому маю для вельмишановного керівника «ЄЦу» Балоги ділову пропозицію – якщо дійсно хочете зробити щось для своїх виборців, то відремонтуйте нарешті Берегівську окружну, яка пролягає через Мукачево, і яка зараз виглядає так само, як і очолювана вами партія – розбита вщент і обкладена матюками всіх, хто наважиться нею скористатися. Добийтеся виділення фінансування, прокладіть суцільний асфальт і тоді можете заявити: «Ось моя заслуга!» Хоча зразу можу запевнити, що й тут керівник «ЄЦу» нічого не зробить, і Берегівську окружну в його рідному Мукачеві доведеться ремонтувати мені. Тому що все, що зробила для Закарпаття партія «ЄЦ» – це розікрала й записала на свою рідню найпривабливіші об’єкти, довела область до ручки, а зараз намагається блокувати будь-яке фінансування області, кричить, що все погано, а коли всупереч її діяльності йде конкретна робота з розвитку інфраструктури, примазується до результатів і приписує собі чужу роботу.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Одна відповідь до “Партія «ЄЦ» розікрала й записала на свою рідню найпривабливіші об’єкти Закарпаття, – Москаль”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *