Панічний пост Балоги активно розміщують сепаратистські сайти

Панічний пост Балоги активно розміщують сепаратистські сайти

Порошенко-БалогаПро це в мережі Фесбук заявляє жураліст Дмитро Джангіров.

ВОПРОС. У НАС В СТРАНЕ ЕСТЬ СПИСОК ТЕХ, КОМУ РАЗРЕШЕНО ПАНИКУ ПОДНИМАТЬ? ИЛИ ВСЕ ОНИ — КРЕМЛЕВСКИЕ ПРОПАГАНДОНЫ?? ВО ГЛАВЕ С БАЛОГОЙ?!

Кстати, пост Балоги начали активно перевешивать на “сепаратистских” сайтах. С чего бы это ?! (“За убийство солдат в Дебальцево Порошенко ждет жесткая реакция – украинский олигарх”, Балога выставил ультиматум власти”, Хозяин Закарпатья Виктор Балога обвиняет Порошенко в сознательном уничтожении солдат АТО в дебальцевском котле)

 Нагадаємо, що вчора нардеп Віктор Балога в панічному стані звернувся до Президента України Петра Порошенка.

Отримав актуальну інформацію з Дебальцево, де стоїть 128-ма Мукачівська гірсько-піхотна бригада. Ситуація значно ускладнилася. Ідуть важкі бої, загроза оточення – реальніша, ніж коли-небудь раніше.

Потрібно терміново, до кінця доби приймати рішення. Або підсилювати Дебальцевський плацдарм додатковою батальйонною тактичною групою, або відводити людей. Найбільше вбиває те, що і керівництво ЗСУ, і керівництво держави обстановкою володіє, але жодних мір не приймає.

Я зі свого боку проінформував про це Президента – аж до подробиць, які не можу повідомляти публічно, і готових рішень, запропонованих військовими, які знають як діяти в подібних ситуаціях.

До кінця доби чекаємо рішень, які допоможуть зберегти особовий склад і уникнути оточення. Люди заведені, у випадку бездіяльності – реакція громади Закарпаття буде жорсткою. І нехай потім ніхто не дивується. Бо волонтери, громадські активісти, керівництво 128-ї бригади, бійці, їхні родичі з 22 січня всіма можливими способами намагаються добитися від керівництва ЗСУ адекватної реакції на ситуацію в Дебальцево. Все безрезультатно. Якщо наших військових,не дай Боже, візьмуть в оточення, цього не пробачать нікому. І ніякі крокодилячі сльози, посмертні звання і ордени нікого не врятують.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *