Олексій Шешеня став головою окружного адміністративного суду Закарпатської області

шешеняВища рада юстиції на своєму засіданні 10 грудня одностайно ухвалила рішення про призначення голів окружних адміністративних судів Волинської, Хмельницької Житомирської, Рівненської, Закарпатської областей та м.Севастополя. Про це повідомив Голова ВРЮ Олександр Лавринович.
Під час засідання було розглянуто низку подань ради суддів адміністративних судів та ухвалено позитивне рішення щодо 6 кандидатур, які претендували на зайняття відповідних адміністративних посад.

Так, головою Закарпатського окружного адміністративного суду було призначено Шешеню Олексія Миколайовича. Має 5 років стажу роботи на посадах судді. До призначення обіймав посаду заступника голови цього суду.

Довідково. Відповідно до Закону України «Про судоустрій і статус суддів» голови судів та їх заступники призначаються на посади строком на п’ять років із числа суддів цього суду Вищою радою юстиції за поданням відповідної ради суддів. Суддя не може обіймати одну адміністративну посаду відповідного суду більш як два строки підряд.
Як відомо, Вища рада юстиції призначає суддів на посади голови суду, заступника голови суду в порядку, встановленому Законом України «Про судоустрій і статус суддів». Кандидатури на посади голови суду, заступника голови суду вносяться до Вищої ради юстиції за поданням відповідної ради суддів та розглядаються на засіданні Вищої ради юстиції персонально. Під час такого засідання Вищої ради юстиції з кандидатом проводиться співбесіда. Рішення про призначення на посаду голови суду, заступника голови суду приймається за результатами розгляду кандидатури на засіданні Вищої ради юстиції відкритим голосуванням. Рішення про призначення судді на посаду голови суду, заступника голови суду вважається прийнятим, якщо за нього проголосувало більше половини членів Вищої ради юстиції від її конституційного складу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.