Охорона Генпрокуратури заблокувала у відділі звернень громадян закарпатську правозахисницю (ВІДЕО)

Про це в мережі Фейсбук пише адвокат Олександр Пересоляк

Охорона Генеральної прокуратури перекрила вхід у відділ звернень громадян ГПУ і забарикадувала у цьому відділі журналіста “СНК” Ларису Ступак, оскільки остання намагалася отримати інформацію про графік прийому керівництвом ГПУ, – зазначає Олександр Пересоляк.

Раніше “Трибуна” повідомляла, що закарпатські правозахисники Лариса Ступак та Олександр Пересоляк здійснили поїздку до Генеральної прокуратури України, маючи на меті зустріч з новим очільником структури Юрієм Луценком.Уобох були відмови першого Заступника Генерального прокурора України на бездіяльність прокуратури Закарпатської області тож їх відповідно до прокурорської інструкції повинен був прийняти сам Генеральний прокурор України.
Зрозуміло, що жодна посадова особа Генеральної прокуратури не прийняла правозахисників,не кажучи вже про керівництво. Активісти декілька разів викликали поліцію для фіксації адміністративного правопорушення, яке передбачено ст.. 212-3 КУпАП у вигляді не публікування відкритих даних щодо графіку прийому установи та ст.ст. 170, 171 КК України щодо перешкоджання діяльності журналістів та громадських організацій.

пересоляк

ступак

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *