Нова коаліція в Закарпатській облраді буде ще менш життєздатною ніж попередня, – Павло Федака

Доля послала закарпатцям подарунок у вигляді нардепа Миколи Тищенка. Микола-Чудотворець, бригадир з 90-х швидко розібрався з дахуванням «схематозу» генералом Петровим, прибрав останнього до рук, далі легко знайшов спільну мову з партнерами з ОПЗЖ та Балоган-лімітед, вивів з під криміналу лідера партії угорців КМКС Василя Брензовича (ще один привіт генералу Петрову).
Як наслідок, добився переформатування більшості в облраді на користь нових політичних партнерів, розірвавши смердючий гнійник «неприродної» коаліції за участю «Слуг народу», «Європейської солідарності», «Батьківщини» та «Рідного Закарпаття».
Просто «красава».
А що далі?
«Закарпаття тепер наша корова і доїтимемо її ми», – кажуть в новій коаліції, всі постійні комісії тепер належать групі «Слуг», ОПЗЖ, КМКС, «Команді Андрія Балоги», «За майбутнє».
Зате у патріотичних сил з’явився шанс до об’єднання. Вперше з часів утворення Закарпатської обласної ради ми почули публічну критику голови облради Петрова, який пішов на всі можливі порушення законів України та регламенту облради, з уст його заступників Андрія Шекети та Дениса Мана, висловили свою незгоду з політичним шахрайством Володимир Чубірко, Олександр Кеменяш, Мирослава Ливч, Василь Дем’янчук та Ірина Мацепура.
Нова коаліція буде ще менш життєздатна ніж попередня, адже в ній всього 35 депутатів (у попередній було 37), найближчим часом можна очікувати нового переформатування більшості та відставки голови Закарпатської облради.
Спекотне літо 2021 ще піднесе нам не один політичний сюрприз.
Павло Федака

Залиште відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *