“Ніколи не буде з пса солонини”, – Павло Федака про правоохоронну систему Закарпаття

федака2Про це журналіст Павло Федака повідомив у мережі Фейсбук.

Ужгородців “упакували” кривавими гривнями від Андріїва по самі вуха. Два тижні тривала активна скупка голосів, 30 000 мешканців міста, яке вважає себе європейським, отримали “чорну мітку” у вигляді 500-сотенних купюр.
Правоохоронна система виявилася сліпоглухонімою по відношенню до цього злочину, її цікавить тільки власний бізнес. Національну поліцію, СБУ та прокуратуру потрібно не реформувати, а розганяти – “ніколи не буде з пса солонини”.
Прийди на вибори, проголосуй – інакше програєш!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

2 відповіді до ““Ніколи не буде з пса солонини”, – Павло Федака про правоохоронну систему Закарпаття”

  1. А хто допоможе цих перевертнів розігнати? Люди безсилі, закону немає, народ не захищений, чиновники чинять свавілля і беззаконня, порушуються масово права людей, грабіж та обман щоденно,щохвилинно, а люди вірять…у що???
    Хаос, безлад, зневіра!

  2. ми дізналися,що з понідільника з 16.листопада 2015 р. приступає до перевірки діятельності вишу комплексна перевірка з області чи з Києва.
    Будь-ласка не залиште без уваги порушення законів України ректором Щербан Т.Д. , адміністрацією та директором педколеджу Кушніром І.І. , які використовали адмінресурс, тиск на викладачів та працівників, масового підкупу і примусовго голосування за них студентами, що проживають в гуртожитках МДУ по вул. Я.Коменського та вул.Філатова, а також як ці керівники заставляли добровільно-примусово ходити та агітувати за них як серед викладачів МДУ, коледжів та мешканців будинків, які входять до округу, на дільниці де проводилися вибори, а це дитсадок №33 на вул.Сеченова-Підопригори та актовий зал педколедж вул.Я.Коменського. Усі сили вузу були задіяні задля позитивного результату, якого ці невігласи керівники досягли, шляхом брудних технологій підкупу вони “обралися” депутатами в міськраду від ЄЦ. Усі причетні до зловживання та порушення виборчого закону мають понести відповідальність по закону. Це бюджетна освітня установа, бюджетні гроші, які були використані не за призначенням.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *