Не дивлячись на політичну кризу, Закарпаття фестивалитиме по повній

В Ужгородському прес-клубі відбулося засідання, головною темою якого стало проведення на Закарпатті у 2014 році численних фестивалів. Яким буде фестивальний рік для мешканців області та гостей розказали Микола Анброх,  Сергій Денисенко та Денис Лагодін, організатори багатьох масштабних розважальних акцій в Ужгороді.
лагодін
Як зауважив Сергій Денисенко, «зараз така ситуація в країні, що не дуже є настрій говорити про розважальні заходи. Але все-таки планувати їх треба». За словами Сергія Денисенка , один з найцікавіших проектів на Закарпатті – Парад наречених цього року не відбудеться. “Ми провели 6 парадів наречених, це був перший масштабний проект нашого творчого колективу, на який ми витратили найбільше енергії та сил”, – сказав Сергій Денисенко. За його словами, останній парад отримав негативні відгуки і організатори зрозуміли: щоб розвиватися далі, потрібні чималі кошти для того, що вимагає публіка. “З фінансуванням великі проблеми, через затримку казначейства ми не розрахувалися за минулорічний парад. Такий захід у цьому році не робитимемо. Беремо творчу паузу, а через рік, можливо,  візьмемося з новими силами”, – додав Сергій Денисенк
Найближчий фестиваль – Ужгородська палачінта, який проходитиме в Боздоському 15-16 лютого. Атракцію повернули до парку, бо «там більше місця, природи», – кажуть організатори і зауважують, що це буде не кулінарний фестиваль, а свято і для дорослих і для малих. Початок «Ужгородської палачінти» об 11.00, офіційна частина – о 13.00. Організатори обіцяють багато смачних млинців з різними начинками, очікують, що палачінти (млинці) пектимуть близько 15 підприємців. За словами Дениса Лагодіна, у програмі також будуть веселі олімпійські ігри, виступи фольклорних колективів, стовп з призами  та багато іншого. «Буде також кулінарне змагання на найкращу палачінту, переможець отримає Золоту палачінтовку, – додав Денис Лагодін. – І, звичайно, спалення Мари».

Микола Анброх розповів, що до Дня святого Валентина теж є кілька оригінальних ідей, включаючи і ярд-сейл з виробами «hand made», які можна буде презентувати коханій людині. «Щомісяця в Ужгороді традиційно відбуватиметься свято. Цього року також пройдуть Студентська республіка, Ужгородська регата, яку ми хочемо розтягнути на цілий день, та інші, – сказав Микола Анброх.- До 8-го Березня, до речі, проведемо вкотре «Нумо хлопці!».

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *