Націоналісти пікетували консульство Угорщини в Берегові (ФОТО)

Націоналісти пікетували консульство Угорщини в Берегові (ФОТО)

До будівлі консульства прийшли з десяток молодих хлопців, які тримали в руках плакати з перекресленими фотографіями керівників дипломатичних установ Угорщини в Берегові та Ужгороді. Голос Карпат.

Перед молоддю виступив виховник Легіону Cвободи, учасник бойових дій на Сході України Василь Вовкунович.

“Ми, патріоти України, в тому числі учасники бойових дій проти російської агресії, вимагаємо від Президента, голів Верховної Ради та РНБО, Генерального прокурора і керівника Служби безпеки України жорсткої реакції на деструктивні дії Угорщини по відношенню до України,- наголосив промовець.- Вважаємо, що Угорщина, користуючись нашою ослабленістю, підло реалізовує план із автономізації та подальшого від’єднання Закарпаття, використовуючи для цього дипломатичні місії, які фактично перетворилися на центри масової паспортизації українців.”

Мітингуючі вимагали припинити діяльність угорського консульства в Берегові, яке, на їх думку, перетворилось в інструмент реалізації антиукраїнської політики.

На завершення мітингу вони прив’язали до перил консульства надувну пляшку шампанського й залишили на вітрині збільшений зразок угорського закордонного паспорта.

“Цим хочемо нагадати, що осіб, які отримали згаданий документ, пригощають іскристим напоєм,” – проголосив Василь Вовкунович.

Раніше Василь Вовкунович заявив:

Ми, патріоти України, в тому числі учасники бойових дій проти російської агресії, вимагаємо від Президента України, голови Верховної Ради України, голови Ради національної безпеки та оборони України, Генерального прокурора України, голови Служби безпеки України, міністра внутрішніх справ України, жорсткої реакції на деструктивні дії Угорщини по відношенню до України.
В той час, як наші побратими проливають кров в боротьбі з агресором на сході України, користуючись нашою ослабленістю, Угорщина підло реалізує план із автономізації та подальшого від’єднання Закарпаття, використовуючи для цього дипломатичні місії, які фактично перетворилися на центри масової паспортизації українців.
Очевидно, що така діяльність проводиться на догоду ворогу українського народу- Путіну В.В., який керує угорськими лідерами,.
У такій ситуації відкликання одного угорського консула нічого не змінить.
Вимагаємо припинити діяльність угорського консульства в Берегові, яке перетворилося в інструмент реалізації антиукраїнської політики.
Ми покладемо власні життя, душу й тіло, за збереження миру і злагоди в багатонаціональному Закарпатті та не дозволимо кремлівським маріонеткам використовувати угорську національну меншину у злочинних сценаріях агресора!
Захід відбудеться о 12 .00 біля Генерального консульства Угорщини в м. Берегово. Запрошуємо всіх національно свідомих громадян взяти участь в цій акції.
СЛАВА УКРАЇНІ!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *