Doc.ua запис до лікаря

Народна Рада Закарпаття негативно оцінила діяльність Щадея та Лунченка (ФОТО)

9 вересня в м. Ужгороді відбулося чергове засідання президії Народної ради Закарпаття «Україна Соборна». У ході засідання учасники оцінили сучасний стан суспільно-політичної ситуації в державі, зокрема в Закарпатській області та  в м. Ужгороді в умовах фактичної окупаційної війни Російської Федерації проти України і поглиблення політичної кризи.

Було обговорено питання  про успіхи та втрати української армії на Сході України в результаті проведення антитерористичної операції та надання українським воїнам посильної допомоги  організованої, зокрема,  НРЗ волонтерським рухом.

Учасники зібрання обговорили сучасний стан суспільно-політичної ситуації в Закарпатті, і зокрема в м. Ужгороді. З даного питання представники різних політичних партій та громадських організацій виявили однодумність в тому, що коли Україна переживає найскладніші часи в своїй новітній історії на місцях в органах державної влади і місцевого самоврядування, правоохоронній і судовій системі і надалі процвітають корупція, ведеться боротьба за владу заради вирішення своїх власних інтересів, а не з думкою про інтереси територіальних громад і людей. Всі ті, хто перебували при владі при старому режимі Віктора Януковича, за якого України скотилась в прірву процвітання корупції, хабарництва, нехтування правами і законними інтересами громадян, практично всі і надалі займають свої посади в органах державної влади, місцевого самоврядування, правоохоронної і судової системи. Жодних змін в політичній структурі суспільства та в органах влади не відбулось. Тому для подальшого поступу в перед, на шляху щодо утвердження принципів правової держави, необхідно у найкоротші терміни провести вибори нового складу Верховної Ради України, а відтак і місцевого самоврядування. Нагальною потребою часу є необхідність проведення належної люстрації керівних кадрів та реформування органів міліції, прокуратури і суду. При цьому на думку членів президії Народної ради Закарпаття «Україна Соборна» в Україні потрібно  відновити виборність суддів всіх рівнів та обмежити термін обрання на суддівські посади.

Негативній оцінці було піддано діяльність в.о. Ужгородського міського голови Віктора Щадея та депутатського корпусу Ужгородської міської ради. Учасники зібрання також звернули увагу на бездіяльність голови Закарпатського обласної державної адміністрації Валерія Лунченка, який впродовж тривалого періоду фактично самоусунувся від  наведення належного порядку в області  та проведення ротації  (заміни) керівного складу  посадових осіб ОДА і профільних управлінь, які з часів Януковича, і надалі засідають практично на всіх впливових посадах  в області.  Робота голови ОДА все більше набирає закритого і кланового характеру, що не може не турбувати широку громадськість краю.

Під час засідання також було обговорено питання щодо участі коаліції з правами громадського контролю за ходом дострокових виборів до Верховної ради України, які повинні відбутись 26 жовтня ц.р.

З усіх питань порядку денного президія НРЗ «Україна Соборна» ухвалила відповідні рішення та прийняла ряд заяв, які будуть висвітленні в засобах масової інформації.

Участь в засіданні та обговоренні питань порядку денного президії Народної ради Закарпаття «Україна Соборна» взяли: Віктор Бедь,  Петро Станко, Павло Федака, Валерія Сіка, Євгеній Молнар, Роман Молдавчук, Андрій Кич, Орест Дідух,  Василь Банк, Олександр Панасенко, Юрій Дранчак, Святослав Симканинець та інші.

              Прес-служба НРЗ  «Україна Соборна»

нрз3 нрз2 нрз

 

Doc.ua запис до лікаря
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *