Наркодилера з Мукачева засудили до 6 років в’язниці

конопляЗакінчився судовий розгляд кримінального провадження щодо 35-літньго чоловіка. За збут психотропної речовини, зберігання та вирощування наркотичних рослин вироком суду мукачівця позбавили волі на 6 років.

Влітку минулого року мукачівські правоохоронці «на гарячому», під час збуту психотропної речовини – метамфетаміну, затримали 35-річного чоловіка. Неподалік залізничного вокзалу у м. Мукачеві раніше судимий чоловік продавав білий порошок. Окрім того, під час огляду, з кишень підозрюваного працівники міліції вилучили марихуану. Однак і це не всі протизаконні справи чоловіка. Вдома на присадибній ділянці чоловік влаштував міні-плантацію з вирощування коноплі. Всього в ході обшуку було вилучено 27 кущів наркотичної рослини.

Чоловік, батько двох малолітніх дітей, останнім часом ніде не працював, а підзаробляв на життя у такий протизаконний спосіб. У минулому чоловік вже так само притягувався до кримінальної відповідальності за зберігання наркотиків. Під час досудового та судового розглядів кримінального провадження своєї вини підозрюваний не визнавав.

Проте в судовому прокурор прокуратури м. Мукачева надав беззаперечні докази його винуватості, звернув увагу на тяжкість та підвищену суспільну небезпечність вчиненого злочину. Тож судом мукачівця позбавили волі на строк 6 років – повідомив старший прокурор прокуратури Руслан Галецький.

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *