Нардеп Тищенко відмовився “ламати через коліно” представників закарпатської музейної комісії

Нардеп Тищенко відмовився “ламати через коліно” представників закарпатської музейної комісії

Конкурс на посаду директора Закарпатського обласного краєзнавчого музею ім. Тиводара Легоцького

Закарпатської обласної ради, який не визначив переможця привернув увагу широких кіл громадськості тим, що на посаду директора висунувся родич дружини голови обласної ради Олексія Петрова. 

Для впливу на членів комісії, більшість з яких складали представники закладів культури Закарпатської обласної ради було вирішено задіяти “важку артилерію” у вигляді куратора Закарпаття від Офісу Президента, народного депутата України Миколи Тищенка, який разом з Олексієм Петровим зустрівся з головою комісії з проведення конкурсного добору на посаду директора Ужгородського замку Василем Коцаном, який є директором комунального закладу „Закарпатський музей народної архітектури та побутуˮ Закарпатської обласної ради.

Микола Тищенко у непростій ситуації повів себе виважено та провів консультації, в ході яких йому пояснили, що “ламати через коліно” представників культурної еліти краю заради працевлаштування чийогось родича не є продуктивним і може завдати шкоду іміджу президентській політсилі.

Було прийнято “Соломонове рішення”, дати комісії прийняти рішення без зовнішнього втручання.

В результаті, ставленик голови Закарпатської облради Микола Кужельний набрав 1 голос із 9 можливих. Але й жоден з решти кандидатів не зміг  набрати необхідних 5 голосів.

Відтак Департамент культури, національностей та релігій оголосить повторний конкурс на посаду директора музею.


Telegram @trybuna - новини у смартфоні

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ


Telegram @trybuna - новини у смартфоні

РЕКЛАМА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.