Нардеп Тищенко принизив голову Закарпатської ОДА Полоскова та його першого заступника Білецького

Нардеп Тищенко принизив голову Закарпатської ОДА Полоскова та його першого заступника Білецького

Закарпатським нардепам  від партії “Слуга Народу” дуже не сподобалося, що голова Закарпатської ОДА Анатолій  Полосков та його перший заступник Мирослав Білецький (представники партії “Рідне Закарпаття”) активно піаряться на об’єктах у межах реалізації національної програми Президента України Володимира Зеленського “Велике будівництво”. “Слуги” вважають, що виділені на це кошти є насамперед їх заслугою (реально це наші народні гроші, зібрані у вигляді податків).

Останньою краплею, яка переповнила чашу терпіння “Слуг Народу” було відкриття ріднозакарпатськими керманичами закарпатської ОДА, після капітального ремонту, приймального відділення Воловецької ЦРЛ, яка знаходиться на виборчому окрузі народного депутата Михайла Лаби. Останній, залучивши до перевірки “ревізора” нардепа Миколу Тищенка, спільно знайшли масу недоліків при ремонтних роботах медзакладу  (грибок на стінах, тріщини , невиконання певних умов договору капремонту).

Крайніми у ситуації з ремонтом Микола Тищенко зробив Анатолія Полоскова та Мирослава Білецького:

Шановні Голова Закарпатської ОДА Полосков Анатолій та його заступник Мирослав Білецький! Ви коли урочисто відкривали лікарню, не побачили тріщини на стінах, дірки та грибок?

Наша команда вже звернулася в поліцію і прокуратуру, так що компанії підряднику скоро доведеться повернути незаконно здобуті гроші до фонду лікарні.
Це бюджетні гроші, а значить гроші платників податків – кожного українця. Держава виділяє кошти, щоб покращувати життя саме українців, а не щоб ними набивала кишені місцева влада. – зазначив нардеп на своїй сторінці у соцмережі фейсбук.

Очевидно, що аналогічною буде ситуація і на інших об’єктах “Великого будівництва”, винуватими у недоліках будуть Полосков та Білецький.

За свідченням закарпатських ЗМІ, таким чином, готується грунт для заміни голови Закарпатської ОДА на представника “Слуг Народу”.

Також очікується переформатування більшості та зміна голови у Закарпатській обласній раді. У широку коаліцію зі “Слугами Народу” готові увійти “КМКС” “За Майбутнє”, “Команда Андрія Балоги” за умови “відправки” голови облради Олексія Петрова на нове місце роботи.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *