Найпопулярнішими іменами новонароджених закарпатців є Анастасія та Андрій

юркуцЦьогоріч на Закарпатті зареєстровано понад 13 тисяч записів про народження, тоді як про смерть – трохи більше 11 тисяч

Загалом органами державної реєстрації актів цивільного стану реєстраційних служб та виконавчими комітетами сільських та селищних рад зареєстровано 31 225 актових записів.

Про це під час брифінгу розповіла начальник реєстраційної служби Головного управління юстиції у Закарпатській області Наталія Юркуц.

– В області зберігається вже звична тенденція щодо більшого рівня народжуваності порівняно зі смертністю. Цьогоріч було зареєстровано 13 580 записів про народження, тоді як про смерть – 11 006. Уклали шлюб 5 866 пар, натомість розірвали – 377. Немало закарпатців звертаються до нас щодо зміни імені, так за 9 місяців цього року було зареєстровано 396 таких записів, – розповіла Наталія  Юркуц.

Також очільниця реєстраційної служби розповіла про те, які імена закарпатці обирають для новонароджених. Так, серед найпопулярніших жіночих імен:  Анастасія, Вікторія, Ольга, Дарина, Євангеліна, Златослава, Емілія, Камілла, Марія, Софія, Юліана. Хлопчиків же найчастіше називають іменами:  Андрій, Артем, Віктор, Владислав, Даніель, Євген, Іван, Михайло, Максим, Олександр, Роман, Сергій, Станіслав, Семен.

Фіксують і рідковживані імена. Серед дівчаток це: Абель, Янка, Язмін, Фанні, Доріна, Джена, Нарін. Для хлопчиків обирали імена: Алехандро, Джонотан, Вільмош, Каїн, Еміліо, Ждан, Сулейман, Теодор.

Прес-центр ОДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.