Начальнику Закарпатської ОВА Віктору Микиті оголосили ультиматум

Начальнику Закарпатської ОВА Віктору Микиті оголосили ультиматум

Про намагання певними політиками звільнити начальника Закарпатської ОВА Віктора Микиту  пише в своєму телеграм-каналі Павло Федака – t.me/P_Fedaka/348

❗️Ультиматум для Микити

❗️На сьогоднішній день дестабілізація роботи Закарпатської ОВА ведеться по двох напрямках, створення напруження серед угорської нацменшини та контрабандний кейс у виконанні непоганого актора з репутацією «вимагача» Ігора Мосійчука. 

❗️Мета – усунути з посади начальника обласної військової адміністації Віктора Микиту.

❗️Перший раз у житті політик згадав Віктора Микиту 26 січня, одразу  оголосивши йому ультиматум:  пише заяву на звільнення до 12.00 наступного дня, в іншому разі оприлюднюється інформація за що має бути звільнений. ❗️При цьому було здійснено натяк на таїландську поїздку Тищенка, паралельно на деяких ресурсах було викинуто інфу, що нардеп виїхав з України з документами за підписом начальника Закарпатської ОВА через систему «Шлях». ❗️Дрібний, сміхотворний шантаж.

❗️Знаю, що для підтвердження готувався варіант вкиду фальшивого документу нібито виданого Закарпатською ОВА, але через відверту брехню операцію «Пхукет» звернули і розпочали нову – під кодовою назвою «Микита – король контрабанди». 

❗️Дата 26 січня не випадкова. Саме в цей вень Віктор Микита перейшов Рубікон і відкрито назвав винуватця по розпалюванні міжетнічної ворожнечі між українцями і угорцями на Закарпатті – Віктора Балогу.

❗️Основні тези контрабандного кейсу Микити озвучені Мосійчуком:

– Микита видавив з контрабандного цигаркового бізнесу Балогу і Ланя.

– Микита кум підсанкційного Валерія Пересоляка.

– Микита подонок і король контрабанди.

– Микита вкрав гуманітарку.

Без коментарів.

❗️Я добре розумію, що Віктор Микита не може вічно обіймати посаду начальника ОВА, рано чи пізно він її покине.

❗️Але є відкритим блядством, через особисту неприязнь, маніакальне бажання повернути вплив на політичні процеси в Закарпатті, хитати область в час війни, підігрувати ворожій пропаганді, щодня видумувати нові божевільні ідеї і залучати для їх реалізації напівбожевільних виконавців.

https://

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *