Letyshops

Начальник закарпатських патрульних прокоментував жорстку заяву Москаля

У начальника патрульної поліції Ужгорода та Мукачева Юрія Марценишина інша думка стосовно оприлюднених головою Закарпатської ОДА Геннадієм Москалем документів щодо роботи керівництва патрульних. В коментарі Mukachevo.net майор поліції Марценишин пояснює свою позицію та з чим, можливо, пов’язана така митєва реакція голови Закарпатської ОДА.

– Я не знаю, чому у Геннадія Москаля саме таке відношення до патрульної поліції Закарпаття та до мене особисто. Це треба питати у нього. Я можу тільки сказати, що багатьом високопосадовцям не подобається, як працюють патрульні поліцейські. Не подобається те, що з нами не вдається “порішати”, через це ми перейшли дорогу багатьом впливовим людям, – коментує начальник УПП.

Юрій Марценишин розповів, що говорив з підлеглими з приводу вищевказаного колективного звернення і підозрює, що колег могли попросити підписатися не під тим, що оприлюднив губернатор.

– Так, я бачив ці списки. У розмові з колегами дізнався, що вони дійсно збирали підписи під колективним зверненням, у якому зовсім не йшлося про відсторонення керівництва чи проведення службової перевірки, – додає поліцейський.

На думку Юрія Марценишина, скоріш за все на керінвицтво УПП Ужгорода та Мукачева очікує службова перевірка задля ретельного вивчення ситуації про результати якої буде оголошено громадськості.

Doc.ua запис до лікаря
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *