Letyshops

На закарпатців чекає спортивно-патріотичний табір «Очистимо Україну разом»

Запрошуємо всіх бажаючих віком від 15 до 27 років взяти участь та пройти разом з нами спортивно-патріотичний  табір «Очистимо Україну разом», який проходитиме на базі пейнтбольного клубу «СТРІЛОК» в с. Бедевля Тячівського району, де протягом п’яти днів кожен, хто зголоситься, зможе пройти дуже цікаві та непрості тренування і отримати базові знання та навики, які допоможуть кожному з нас у разі виникнення надзвичайних ситуацій.

Адже  ворог в обличчі спецслужб РФ не спить і очікує підходящого моменту для дестабілізації політичної, економічної та громадсько-суспільної ситуацій в області і принести на наше мирне Закарпаття «лжеруській мір».

Тому ми, Закарпатське об’єднання «Україна Соборна», організовуємо спортивно-патріотичні табори та різного роду тренування. Оскільки ми живемо в той час, коли завжди потрібно бути напоготові, щоб у разі потреби вміти та мати сміливість вберегти свою сім’ю, рідних, землю та все, що так свято любимо.

У спортивно-патріотичних таборах ми навчаємося і навчаємо інших плекати в собі міцний непохитний дух Українця, сміливість та чоловічу честь і гідність в гармонії із кваліфікованою фізичною підготовкою.

Заявки на участь приймаються до 13 липня 2016 року.

Щоби дізнатися умови участі в таборі, задати запитання та зареєструватися телефонуйте за номером +380961430198 – Орест .

Пишіть нам на наші сторінки в соціальних мережах «вконтакті» або «фейсбук».

Наша ел. адреса ukr.soborna@gmail.com

табір

Doc.ua запис до лікаря
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *