На Закарпатті зібрали необхідну суму для лікування маленького Павлика Мотички

На Закарпатті зібрали необхідну суму для лікування маленького Павлика Мотички

На Закарпатті зібрали 2,3 мільйона доларів для лікування Павлика Мотички, який хворіє на спінальну м’язову атрофію. Про це повідомила волонтерка Ольга Зенюк, яка займалася збором коштів.

“7 березня ми зробили звіт, де повідомили, що не вистачає трошки більше ніж 9 тисяч доларів до 2 мільйонів 300 тисяч доларів. І ввечері знайшовся чоловік, який сказав, що він закриває збір Павлика. Він зробив переказ. Сьогодні кошти надійшли на рахунок, тож збір був закритий — зібрано 2 мільйони 300 тисяч доларів”, — розповіла волонтерка.

Павлику Мотичці на лікування генетичної хвороби СМА (спінальна м’язова атрофія) гроші збирали більше півтора року. Гроші потрібні для уколу препаратом “Золгенсма” вартістю понад два мільйони доларів.

“Лікування планується в Угорщині. Зараз йдуть погоджувальні процедури стосовно виїзду туди Павлика і отримання уколу. Стосовно суми — ми збирали 2 мільйони 300 тисяч доларів на укол в США. Але, на жаль, в США зараз важко це все організувати, через війну, неможливо зробити такий переказ. Ми прийняли рішення, що будемо шукати клініку десь поруч. Угорщина погодилася піти назустріч. Найближчими днями плануємо, що Павлик вже зможе поїхати до Угорщини. Останні три тижні ми всі ці моменти узгоджували паралельно із закриттям збору.

Павлику давали термін до 2 років 6 місяців, стільки йому виповнилося 5-го березня. І нам сказали, що буквально кілька днів, тиждень після такого строку, вони його беруть, тому що він у хорошому фізичному стані, самостійно дихає і їсть, що дуже важливо для діток із СМА”, — наголосила Ольга Зенюк.

До програми лікування входить введення уколу і три місяці реабілітації у клініці.


Telegram @trybuna - новини у смартфоні

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ


Telegram @trybuna - новини у смартфоні

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.