На Закарпатті жінка народила свою сьому дитину у авто швидкої допомоги

На Закарпатті жінка народила свою сьому дитину у авто швидкої допомоги

Жителька гірського села Забрідь, що у Закарпатській області, народила свою сьому дитину в кареті швидкої допомоги. 

Про це повідомили медики “Закарпатського територіального центру екстреної медичної допомоги” ЗОР. 

“Виклики на пологи – із категорії особливих. Щоразу – подвійна увага та подвійні ризики. Медикам «екстренки» доводиться надавати допомогу і мамі, і ще ненародженій або новонародженій дитині. Відключення електроенергії, морозна погода, засніжені дороги у віддалених гірських селах – лише частка несприятливих факторів, що ускладнюють роботу медиків. На жаль, непоодинокі випадки коли породіллі «тягнуть» із госпіталізацією до останнього. Так трапилось і вчора… Опівдні на «103» зателефонували із с.Забрідь, що на Великоберезнянщині, і повідомили:
«Розпочалися пологи. Народжує 26-річна жінка. Болі внизу живота були напередодні ввечері(!!!). Зараз перейми кожні 4-5 хвилин!»
За мить на виклик мчала 1300 бригада (лікар – Леонід ХОДАНИЧ, фельдшер – Наталія ІВАНОВЧИК, водій – Іван ЯЦКІВ). З’ясувалося, що у молодої породіллі це вже сьомі пологи. Був ризик стрімкого їх перебігу… На щастя, завдяки майстерності водія «швидкої», засніжені кучугури до будинку породіллі вдалося подолати. І вже за кілька хвилин жінку транспортують до Перечинської лікарні. Дорогою лікар «екстренки» повідомив колег щоб готувались приймати пацієнтку.
Однак, довезти до приймального відділення не встигли – немовля народилося в автівці «швидкої», у кількох десятках метрів від медзакладу. Бригада «екстренки» прийняла пологи і передала фахівцям лікарні маму з новонародженим хлопчиком”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *