На Закарпатті завершився фестиваль різників (ФОТО)

  У с. Геча Берегівського району протягом 30–31 січня проходив традиційний фестиваль гентешів. IХ Міжнародний конкурс різників зібрав 12 команд із Закарпаття, Угорщини та Сербії.

Незважаючи на досить примхливу погоду, яка вдень супроводжувалася сильним вітром та хуртовиною, бажаючих посмакувати свіжатиною виявилося чимало, особливо туристів з різних областей України та сусідньої Угорщини.

Знову ж таки проблемою організаторів став бруд на території фестивалю, тож кмітливі громадяни навіть при вході пропонували купити целофанові кульки, аби не забруднити взуття.  Ціни на  конкурсі різників помірні. Однак деякі продавці пропонували домашню ковбасу навіть за 150 грн/кг, а гурку – за 90 грн/кг. Проте, погулявши територією фестивалю, можна було знайти й значно дешевшу свіжатину.

Любителі м’ясних виробів мають нагоду скуштувати на свіжому повітрі різні сорти гурки (кров’яну, печінкову), зельц, студень, шкварки, свіжокопчені сало та ковбасу. На гарнір можна замовити тушену капусту, картоплю. Запивають м’ясні страви традиційно глінтвейном, домашнім вином та паленкою.  Настрій відвідувачам зі сцени піднімають українськими та угорськими піснями. Ввечері відбудеться нагородження найпрофесійніших різників та кухарів.

beregszasz.com.ua

геча геча2 геча3 геча4 геча5 геча6 геча7

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *