Doc.ua запис до лікаря

На Закарпатті затримано десятки хабарників

На  Закарпатті затримано десятки хабарників

хабарДо кримінальної відповідальності правоохоронці притягнули вже зодва десятки «липкоруких» посадовців різного рівня та рангу.

 Закарпатська міліція активізувала боротьбу з таким ганебним явищем як хабарництво, яке підриває авторитет самої держави, віру громадян усоціальну справедливість.

За інформацією начальника управління Державної служби боротьби зекономічними злочинами УМВС області полковника міліції ІванаПеняка, протягом 8 місяців 2014 року за матеріалами УДСБЕЗзареєстровано 31 кримінальних проваджень, в яких вбачаються злочини зознаками ст.368, 369 та 3683 Кримінального кодексу України (одержаннянеправомірної вигоди).

Правоохоронці викрили на хабарництві 18 осіб, які вимагали та отримувалинеправомірну вигоду, і яким пред’явлено 24 підозри у скоєнні злочинів.

Середня сума отриманої неправомірної вигоди одним закарпатськимчиновником становить 25,4 тис. грн. Найбільша задокументована цьогорічміліцією сума отриманого хабара складає 400 тис. грн. Загальна сумаотриманих неправомірних вигод по викритих злочинах становить понад 458тисяч гривень.

Серед викритих хабарників трапляються працівники митниці, посадовці органів влади і управління, службові особи контролюючих органів,освітяни,  медики тощо.

Як свідчить проведений правоохоронцями аналіз, найбільш ураженіхабарництвом і корупцією в нашому краї міста Ужгород і Мукачево,Ужгородський, Берегівський, Виноградівський та Тячівський райони.

Ось – приклади задокументованого цьогоріч міліцією хабарництва.Сільський голова у  Виноградівському районі одержав неправомірну вигодуу розмірі 4000 гривень за підписання договору оренди сільського клубу. Справу цю вже розслідувано й скеровано до суду.

Голова села в Ужгородському районі одержала від громадянина«рекордний» цьогоріч для краю хабар у розмірі 400 тисяч гривень засприяння у виділенні земельної ділянки розміром 1,5 га. Справа тежперебуває на розгляді в суді.

«Згрішив» і викладач медичного факультету УжНУ. Працівники УДСБЕЗобласті  задокументували факт отримання цим викладачем неправомірноївигоди від студентів  за успішну здачу іспиту, в розмірі 200 доларів та 600гривень.

Працівниками УДСБЕЗ в одному з районів краю також було викритоголовного  інспектора інспекції Державного архітектурно-будівельногоконтролю, яка одержала від громадянина за виготовлення державного акта про введення в експлуатацію житлового будинку хабар у сумі 2710 гривень.

Протидія хабарництву на Закарпатті продовжується.

СЗГ УМВС України в Закарпатській област

Doc.ua запис до лікаря
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *