На Закарпатті затримали двох іноземців, які намагалися перетнути кордон в обхід пунктів пропуску

На Закарпатті затримали двох іноземців, які намагалися перетнути кордон в обхід пунктів пропуску

Учора ввечері прикордонники Чопського загону завадили незаконним намірам громадян Бельгії та Молдови перетнути держрубіж в обхід пунктів пропуску.

Рух невідомого в бік Угорщини помітив прикордонний наряд пункту пропуску «Тиса». Молодий чоловік намагався непомітно пройти поза вантажним терміналом. Група реагування затримала іноземця за декількасот метрів від кордону. Затриманий мав при собі закордонний паспорт громадянина Бельгії.

За годину часу прикордонники відділу «Ужгород» затримали ще одного правопорушника. Про рух невідомого зі Словаччини в Україну поза пунктом пропуску повідомили словацькі колеги. Отримавши від них інформацію, прикордонники висунулися на пошуки невідомого. Його зупинили безпосередньо на кордоні. Затриманий виявився громадянином Молдови та мав при собі закордонний паспорт.

Обох іноземців доставили до прикордонних підрозділів для з’ясування обставин справи. За спробу незаконного перетину кордону їм доведеться відповідати перед судом, повідомили у пресслужбі Чопського прикордонного загону.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *