Хостел ALINA від 110 гривень за місце.

На Закарпатті викрили підпільний цех з виробництва мінеральної води (ФОТО)

мінералка1За зібраними матеріалами працівників Управління захисту економіки (УЗЕ) Національної поліції в Закарпатській області відкрито кримінальне провадження за ст. 229 (Незаконне використання знака для товарів і послуг, фірмового найменування, кваліфікованого зазначення походження товару) Кримінального кодексу України.

Під час проведення заходів працівники УЗЕ в становили місце знаходження підпільного цеху, де вироблялась фальсифікована лікувальна мінеральна вода відомих торгових марок.

мінералка2

мінералка3

У рамках проведення санкціонованого обшуку на території цеху по розливу мінеральної води поліцейські вилучили обладнання для розливу мінеральної води, майже 1,5 тисячі пляшок фальсифікованої води ємністю 1,5 та 0,5 літрів, 45 тисяч етикеток, понад 1,7 тисяч преформ, за допомогою яких виготовляють пляшки для контрафакту, 7 тисяч одиниць порожньої тари та балони для запуску газів у пляшки.
На момент появи правоохоронців в цеху знаходилось громадяни, які здійснювали роботи по виготовленню фальсифікованої лікувальної води.
Окрім того, встановлено, що дана фальсифікована продукція реалізовувалась на території Закарпатської, Львівської, Івано-Франківської, Одеської областей та м. Києва через мережу оптово-роздрібної торгівлі.
До даної злочинної діяльності причетна організована група з числа жителів Львівської та Закарпатської областей.
За дане кримінальне правопорушення передбачено покарання у вигляді штрафу від однієї тисячі до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією і знищенням відповідної продукції та знарядь і матеріалів, які спеціально використовувалися для її виготовлення.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *