На Закарпатті відзначають День Конституції

У четвер, 27 червня, у фойє облдержадміністрації відбулися урочистості, приурочені до Дня Конституції України. На заході були присутні куратор Закарпаття від Кабміну, Міністр екології та природних ресурсів Олег Проскуряков, голова облдержадміністрації Олександр Ледида, голова облради Іван Балога, народний депутат України Іван Бушко, інші поважні гості.

11

 У ці дні в області відзначають дві визначні дати – день прийняття Основного Закону України та 68 річницю возз’єднання Закарпатської України з Україною.

Звертаючись до присутніх, керівник краю Олександр Ледида наголосив:

– Закарпатська область 68 років тому стала частиною єдиної країни, тоді краяни ідентифікували себе як українці. Це знаменна дата для кожного закарпатця. А 17 років тому Верховною Радою було прийнято Конституцію України, яка дала нам можливість бути творцями майбутнього нашої держави.

            З нагоди свята почесну грамоту обласної державної адміністрації отримали Богдан Біляк, Василь Гонак, Павло Даниляк, Василь Йовбак, Ярослав Лазур, Іван Мошкола, Арпад Сабов. Подяку голови облдержадміністрації оголошено Йосипу Дрошковцію, Марії Мовнар, Раїсі Суровикіній.

12

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *