На Закарпатті відбулося силове затримання порушника кордону (фото)

На Закарпатті відбулося силове затримання порушника кордону (фото)

Місцевого жителя, який незаконно перетнувукраїнсько-словацький кордон поблизу пункту пропуску «Малий Березний», затримали вночі військовослужбовці Чопського загону. Як тільки словацькі колеги повідомили про рух невідомого через кордон в нашу сторону, група реагування одразу ж висунулась у зазначений район. Прикордонники виявили 26-річного громадянина України, який не мав при собі жодних документів.

 

Проте під час затримання правопорушник виявив злісну непокору правоохоронцям, вдавався до агресивних дій, намагався втекти. Та завдяки  натренованості прикордонного наряду і  рішучимдіям, невідомого все ж було притягнуто до відповідальності

Правопорушника притягнуто до адміністративної відповідальності за ч.1 ст.204-1 КупАП «Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України», а також ст. 185-10 «Злісна непокора законному розпорядженню чи вивозівійськовослужбовцю або працівника Державної прикордонної служби України або члена громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону».

         Прес-служба Чопського прикордонного загону.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *