На Закарпатті від продажу землі до бюджетів усіх рівнів надійшло 28 мільйонів гривень

 На Закарпатті від продажу землі до бюджетів усіх рівнів надійшло 28 мільйонів гривень

З початку нинішнього року в області продано 104 земельні ділянки комунальної власності на площі 20 гектарів вартістю 24 млн. 861 тис. гривень. Крім того органи місцевого самоврядування продали на земельних торгах 23 земельні ділянки несільськогосподарського призначення площею 5 га вартістю 7 млн. 331 тис. гривень, право оренди на 2 земельні ділянки  несільськогосподарського призначення площею 3,5 га (річний розмір орендної плати становить 191 тис. грн.), а також одну земельну ділянку сільськогосподарського призначення площею 28 га (річний розмір орендної плати становить – 460 тис. грн.).
Впродовж року на земельних аукціонах, організованих Головним управлінням Держгеокадастру у Закарпатській області, продано право оренди на 7 наділів загальною площею 125 га, річний розмір орендної плати за користування яких становить 710 тис. гривень.
Від продажу земельних ділянок державної та комунальної власності до бюджетів різних рівнів надійшло 28 млн. гривень (до державного  – 22,1 тисяч, до місцевих – 28 млн. 59 тисяч). Від проданого права оренди земельних ділянок до місцевих бюджетів надійшло 1 млн 361тис. грн.
Довідково: Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах». Інформація про лоти із зазначенням місця розташування земельних ділянок, їх площі та кадастрових номерів, а також стартової ціни продажу земельних ділянок або стартового розміру річної плати за користування земельною діляною розміщена на сайті Держгеокадастру.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.