На Закарпатті у ПП “Тиса” затримали турка з підробленим паспортом

На Закарпатті у ПП “Тиса” затримали турка з підробленим паспортом

На півшляху до Європи завершилась поїздка громадянина Туреччини, який учора вночі спробував перетнути кордон у пункті пропуску «Тиса» за підробленим документом.

Під час перевірки документів одного з пасажирів рейсового автобуса, що прямував з Києва до Відня, у прикордоного наряду виникли сумніви щодо дійсності службового паспорта громадянина Туреччини. Отож, документ направили на поглиблену перевірку, у ході якої підтвердили, що він є частково підробленим. Про це свідчив ряд ознак, починаючи від невідповідності кольору обкладинки та способу нанесення тексту та завершуючи імітацією елементів захисту, якими паспортні документи зазвичай оберігають від підробки. До того ж, дані про власника не зчитувалися програмним комплексом «Е-інспектор», хоча на палітурці паспортного документа був спеціальний символ, що свідчить про наявність безконтактного електронного носія. Також у ході перевірки виявили підроблену відмітку Державної прикордонної служби України про в’їзд на територію України.

Чоловіка, що надав на контроль підроблений документ, було затримано в адміністративному порядку. Під час проведення спільного митниками огляду особистих речей затриманого у його сумці виявили схованку з дійсним паспортним документом громадянина Туреччини для виїзду за кордон.

За спробу незаконного перетинання державного кордону іноземця притягнуто до адміністративної відповідальності. Також за даним фактом до Ужгородського відділення поліції ГУНП у Закарпатській області прикордонниками направлено повідомлення про виявлення ознак правопорушення, відповідальність за яке передбачена ч.4 ст.358 ККУ «Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, їх збут, використання підроблених документів», повідомили у прес-службі Чопського прикордонного загону.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *