На Закарпатті створили ще одну Громадську раду – при Нацбанку

громадська-рада-нацбанкПрес-служба управління Національного банку України в Закарпатській області повідомляє, що відбулося робоче засідання Громадської ради при Національному банку України (далі – Громадська рада).

На початку засідання Голова Національного банку України Валерія Гонтарева привітала членів Громадської ради з початком конструктивної роботи та висловила впевненість, що результатом спільної діяльності стане запровадження ефективних механізмів у сфері захисту прав споживачів банківських послуг.

“Потреба у сталому контакті між регулятором та представниками реальних потреб суспільства назріла вже давно, – сказала Валерія Гонтарева. – Проте наразі є дуже важливим уникати популізму, адже розхитування стабільності економічної системи країни у реаліях сьогодення може призвести до жорстких наслідків. Тому дуже добре, що ми з вами нарешті отримали можливість від вуличних дебатів та мітингів перейти до цивілізованого конструктивного діалогу. Я сподіваюся, що Громадська рада зможе сповіщати регулятора про ідеї та прагнення суспільства, а також стане помічником і соратником Національного банку та доноситиме до громадськості достовірну інформацію про діяльність центрального банку та банківської системи”.

Валерія Гонтарева також нагадала, що в Україні з 24 червня 2014 року працює місія Міжнародного валютного фонду з метою оцінки досягнень у виконанні угоди “Стенд-бай” між Україною і МВФ, та висловила переконання на продовження продуктивного співробітництва з цією міжнародною інституцією.

У ході робочого засідання члени Громадської ради розглянули низку важливих рішень. Зокрема йшлося про обрання керівництва Громадської ради. Більшістю голосів було вирішено обрати двох співголів органу, якими стали Ярослава Авраменко (громадська організація “Правдива країна”) та Станіслав Аржевітін (“Асоціація Українських Банків”).

Також учасники зібрання обговорили положення про діяльність органу, вимоги до регламенту роботи, план першочергових завдань та шляхи їх розв’язання та вирішили, що наступне засідання членів Громадської ради має відбутися наприкінці цього місяця.

У свою чергу члени Громадської ради подякували Голові Національного банку за висловлену довіру та надану їм змогу відстоювати інтереси клієнтів банків та сприяти вирішенню проблемних питань щодо депозитів, іпотеки тощо.

Прес-служба Управління Національного банку України в Закарпатській області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *