На Закарпатті створили лижний патруль

На Закарпатті створили лижний патруль

 25 січня на закарпатському курорті Красія відбувся офіційний запуск першого в Україні гірськолижного патруля. Щотижня на вихідних до закінчення зимового сезону 5-7 поліцейських слідкуватимуть за безпекою на найдовшій лижній трасі країни – горі Красія (Великоберезнянський район). Соціальний проект – спільна ініціатива гірськолижного курорту та Управління патрульної поліції в Закарпатській області. 

Як розповів Ернест Завадський, представник курорту «Красія», запуск лижного патруля проходить під егідою проекту «Пізнай патрульну поліцію» та «Вікенд з патрульною поліцією», який працює в області з 2016 року у різних форматах. «Поліцейські беруть у ньому участь на громадських засадах. Вони матимуть спеціальний значок лижного патруля, а курорт надаватиме необхідне спорядження», –  коментує Ернест Завадський. 

 Майже всі патрульні впевнено стоять на лижах та сноубордах. Ілля Мунеров, поліцейський УПП в Закарпатській області каже, що люди бачать поліцейських і намагаються їздити акуратно. «На горі у вихідні багато дітей, велике скупчення людей, ми забезпечуємо публічний порядок», – пояснює Мунеров, який патрулює гору на сноуборді. 

Ще одне завдання лижного патруля – спілкуватися з туристами та відповідати на питання про особливості роботи в поліції. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *