На Закарпатті стартував новий хокейний сезон

На Закарпатті стартував новий хокейний сезон

У суботу, 7 грудня, на ужгородській ковзанці «Ice Land» відбувся Кубок Закарпаття з хокею 2019. Усі поєдинки проходили у цікавій конкурентній боротьбі й тримали в напрузі зі стартового до фінального свистка.
Уже традиційно участь у обласних змаганнях беруть чотири команди: «Синевир», «Спартак», «Ужгородські вовки» та «Шахтарські барси». За регламентом Кубка області, ХК грали за коловою системою (кожен із колективів повинен був провести по три матчі). Переможцем турніру стала та команда, котра зуміла вибороти найбільше перемог.
Цьогоріч серйозна конкуренція за трофей розгорнулася між чинним чемпіоном («Ужгородськими вовками») та срібним призером («Шахтарськими барсами») чемпіонату Закарпаття сезону 2018/19.
За підсумками двох турів «Ужгородські вовки» та «Шахтарські барси» мали у своєму активі по дві перемоги, тож доля золотих медалей вирішувалася в їх очному протистоянні. Все вирішив один результативний кидок, який був на рахунку «Ужгородських вовків».
Таким чином, переможцями Кубка Закарпаття стали «Ужгородські вовки». Другими фінішували «Шахтарські барси», а третіми – синевирці, котрі у крайній грі турніру перемогли «Спартак».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *