Doc.ua запис до лікаря

На Закарпатті стартує XVІ-й міжнародний телерадіофестиваль “Мій рідний край”

мій-рідний-крайXVІ-й Міжнародний фестиваль телерадіопрограм для національних меншин «Мій рідний край» розпочинає свою роботу з 11 по 13 вересня в Ужгороді.

Його учасниками стануть Україна, Румунія, Словаччина, Угорщина, Чорногорія, Сербія, Австрія, Швеція.

Для конкурсного перегляду на сьогодні представлено 54 телевізійні роботи та 33 радіопрограми.

Головна ідея фестивалю – показ життя національних меншин, розмаїття їх культур, побуту, відродження та збагачення духовної спадщини, традицій.

Цього року телевізійне журі очолюють двоє співголів – відповідальний за закордонні зв’язки державного Фонду з підтримки ЗМІ Янош Гаваші (Будапешт, Угорщина) та засновник і шеф-редактор інтернет-видання «Телекритика», голова правління ГО «Телекритика», генеральний директор ТОВ «Телекритика», лауреат премії імені Герда Буцеріуса «Вільна преса Східної Європи», яка вручається журналістам за професіоналізм і громадянську мужність, Наталія Лигачова (Київ, Україна).

Журі радіопрограм очолює Золтан Пастор, інтендант Радіо Кошут (Будапешт, Угорщина).

Цікаво, що закарпатський телерадіофестиваль цього року залишився єдиним, який проводиться Державним комітетом телебачення і радіомовлення України. На жаль, всі інші фестивалі не відбудуться. Тим важливіша його роль. Цей факт підкреслює приїзд на відкриття фестивалю Голови Держкомтелерадіо Олега Наливайка.

В ході цього медійного форуму заплановано багато цікавих подій. Ефір телеканалу «Тиса-1» поповниться двома «Відкритими студіями». Тема першої – «Українці за кордоном», другої – «Суспільне телебачення в Україні». Присутність на програмі таких гостей, як, наприклад, Наталія Лигачова, дозволить почути всі проблеми питання з перших вуст.

Родзинкою фестивалю стануть численні майстер-класи, які цього року забезпечить солідний «десант» спеціалістів, що представляють головні телеканали Угорщини. Це буде і навчання мовним аспектам, режисура, операторська майстерність, тема «One man» (універсальність однієї людини, що робить весь ефір в одній особі) та інше.

Щоб зробити роботу такої потужної команди фахівців першого ешелону більш ефективною, організатори фестивалю запрошують відвідати ці майстер-класи всіх колег з телерадіокомпаній Ужгорода, Мукачева, Хуста, Берегова, Виноградова, інших міст Закарпаття, студентів, а також тих, хто цікавиться телебаченням та радіомовленням.

Традиційно фестиваль проходитиме поблизу Ужгорода, на території готелю-ранчо «Золота гора».

karpatskijobjektiv.com

Doc.ua запис до лікаря
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *