На Закарпатті сесія Полянської ОТГ поскаржилася Порошенку на колегу депутата (відео)

На Закарпатті сесія Полянської ОТГ поскаржилася Порошенку на колегу депутата (відео)

За ініціативою голови Полянської ОТГ на позачерговій сесії місцевого опозиційного депутата призначили ворогом громади. Голова ОТГ у змові з іншими посадовими особами , для організації цькування депутата та перешкоджання його депутатської діяльності скликав для підкріплення своєї унікальної ініціативи частину громади села Поляна. Опозиційний депутат, який систематично висвітлює неправомірні дії голови ОТГ пана Дрогобецького І.І. не збирається відступати від своїх принципів, та впевнено продовжує свою справу.

Журналіст Лариса Ступак з цього приводу у мережі Фейсбук зазначила:

Голова Полянської ОТГ, що в Закарпатті, благає Президента Петро Порошенко про захист від місцевого опозиційного депутата Іван Куля (Ivan Kulya). Депутат контролює використання бюджетних грошей і кожен раз повідомляє правоохоронні органи про виявлені бюджетні порушення.
Звісно, це не дуже подобається голові ОТГ Дрогобецькому І.І., який за 14 років головування у селі, звик до повної безконтрольності та безкарності. На даний час відносно порушень законодавства місцевого царька, відкрито 10 кримінальних проваджень. Завтра будуть подані ще декілька повідомлень про злочини пана Дрогобецького І.І.

Отже, перебуваючи на посаді голови такий великий термін, людина не змогла засвоїти повноваження Президента України та депутатів місцевих рад. Просити Президента вплинути на місцевого депутата, за те, що б не перешкоджав пилити бюджетні кошти, це просто феєрична феєрія.

https://www.youtube.com/watch?v=sYzYKWR1Pu8&feature=youtu.be

1 Comment

  1. мужик тримайся, бандюк дрогобецький це отпетий мошеннік, який застрахав усіх селян
    цього сміливого депутата треба охороняти від бандюка голови полянської ОТГ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.