На Закарпатті розпочався Міжнародний туристичний тиждень

В рамках Міжнародного туристичного тижня, який стартував на Закарпатті, в Ужгороді розпочалася дводенна Міжнародна науково-практична конференція на тему: «Три «Т» для Закарпаття: туризм, технології, транспорт”. Фахівці індустрії туризму, серед яких директор департаменту туризму та курортів Мінекономрозвитку Іван Ліптуга та керівник Українського державного центру стандартизації і контролю якості природних засобів Альона Кисилевська, проведуть обмін думками щодо популяризацiї вiдпочинку та пошуків вирiшення проблем, якi нині iснують в галузi.
Відрили конференцію та привітали її учасників керівники краю – Геннадій Москаль та Михайло Рівіс.
— Ми докладатимемо і надалі всіх зусиль для покращення туристичної інфраструктури області та щоб гостям запропонувати якомога більше розваг, – зазначив Г. Москаль. – І закликаємо інвестувати в туристичний бізнес – він на Закарпатті буде вічним.
Також голова ОДА привітав рішення Верховної Ради, яким скасовано ліцензію на торгівлю вином. За його словами це дозволить підняти виноробну галузь області, яка стане ще одною потужною складовою туристичної сфери  Закарпаття.
Всі кошти, які надходять в бюджет Закарпаття від туризму і надалі вкладатимуться у його ж розвиток, запевнив голова облради Михайло Рівіс. Він також наголосив, розвиток туризму в області – спільна мета та завдання як обласної адміністрації так і депутатів краю та органів влади на місцях.
У рамках Міжнародного туристичного тижня на Закарпатті, у п’ятницю стартує одна з найбільших в Україні виставка-ярмарок «Тур’євроцентр – Закарпаття 2016». На близько сімдесяти локаціях представники туристичного бізнесу презентують  нові тенденції та актуальні можливості туристичної індустрії. А 24 вересня у приміщенні обласної державної адміністрації відбудеться масштабний міжнародний інвестиційний форум «Закарпаття – бізнес в центрі Європи». Участь у його роботі візьмуть посли понад сорока держав. Зокрема, голови дипломатичних місій Індії, Іраку, Італії, Китаю, Аргентини, Бразилії, Греції, Палестини, Марокко, Мексики, США та Японії.

turyzm

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *