На Закарпатті радник Януковича заявив про готовність до радикального конфлікту з Росією

зубанов“Ніхто з нами більше не панькатиметься, час буде втрачений і Росія зробить все, щоб Україна більше не поверталася до європейського напрямку,” – відзначив сьогодні на зустрічі з журналістами друкованих та електронних ЗМІ Закарпаття радник Президента України Володимир Зубанов.

Політик зустрівся зі студентами Ужгородського національного університету, а також поспілкувався із журналістами обласних друкованих та електронних ЗМІ.
Так, на зустрічі із представниками засобів масової інформації, яка відбулася у вівторок, 17 вересня, основною темою розмови стали євроінтеграційні прагнення України, а також непроста ситуація вибору між Європейським та Митним союзами, в якій зараз опинилася наша держава. На запитання журналістів стосовно остаточного рішення керівництва країни щодо нашого міжнародного напрямку Володимир Зубанов відповів:

«Мета визначена: підписання Угоди про асоціацію, потім ратифікація і, звісно ж, впровадження у життя усіх необхідних законів та норм. І зараз усе йде до того, що Угода буде підписана,» – заявив Володимир Зубанов.

«Нині у нашій країні склалася унікальна ситуація, коли і Президент, і Уряд роблять все можливе для того, щоб підписати Угоду про асоціацію з Європейським Союзом. І якщо 28 жовтня ця угода не буде підписана, то Росія автоматично поглине нашу країну. Ніхто з нами більше не панькатиметься, час буде втрачений і Росія зробить все, щоб Україна більше не поверталася до європейського напрямку, » – відзначив пан Зубанов.
Хвилювало журналістів і питання можливого тиску на Україну з боку як західних, так і північних сусідів:

«Звісно, тиснути будуть. Однак у нас є незалежність, є народ і є земля, яку потрібно захищати і не віддавати за жодних обставин. І тільки від нас залежатиме те, як ми захищатимемо свою незалежність. Плюси і мінуси є як у Європейському, так і у Митному союзах. Однак в ЄС у нас буде можливість маневрувати та відстоювати власні позиції та інтереси, – вважає радник Президента. – Разом з тим, якщо постане проблема із надто серйозним чи навіть загрозливим тиском з боку Росії, то ми зможемо розрахувати на підтримку як Європи, так і США. Заходи у такому випадку будуть найрадикальніші. Однак нинішні проблеми з Росією несерйозні. Вони тільки роблять Україну сильнішими,» – заявив Володимир Зубанов.

Радник Президента пробуде у найзахіднішому регіоні країни до кінця тижня. За цей час у нього заплановані зустрічі із керівниками та жителями ряду районів області, а також ознайомлення із найважливішими об’єктами соціально-економічної галузі регіону.


НОВИНИ ПАРТНЕРІВ


НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.